göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüs Dikleştirme Estetiği

Meme formu zaman içinde çeşitli nedenlerden dolayı bozulabilir. Bu nedenlerin başında gelen çocuk emzirme, kilo alıp verme ve en önemlilerinden bir tanesi yaşın ilerlemesi gibi nedenlerden dolayı göğüs eski şeklini kaybederek biçimsiz görünmeye başlar. Göğüs Dikleştirme Estetiği kadınlarda yapılabilmektedir. Bir uzmana başvurarak birkaç muayne sonucunda sizde göğüs dikleştirme ameliyatı yapabilirsiniz. Meme sarkmasının nedenlerinden bahsettikten sonra memenin sarkması nasıl oluşuyor sorusundan devam edelim.göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüs, meme bezi yağ dokusu ve deri ile birlikte sarkar. Genellikle yirmi yaşlarda bile meydana gelen bu yağ dokusu meme bezlerinin sağlamlığından dolayı genç yaşlarda pek fazla belli olmayabilir. Fakat ileriki yaşlarda meme bezlerinin zayıflaması ile birlikte meme aşağıya doğru sarkması muhtemeldir. Bu sarkma kendiliğinden düzelmez. Bu yüzden göğsünüzün tekrar eski halini almasını istiyorsanız Göğüs Dikleştirme Ameliyatı olmak zorundasınız.

Meme sarkmasını engellemek için özellikle kilo alıp vermelerden kaçınmanız gerekmektedir. Sosyal hayattaki olağan durumlardan kaçınılması imkansız olduğu için spor yapmanız da sizin yararınıza olacaktır. Hamilelik emzirme gibi başlıca nedenlerin arasında gelen meme sarkması güneş ışınlarından da sarkması hızlanabilir. Güneş hasarlı deriye vurdukça sarma daha hızlı olacaktır. Meme estetiği yaptırmak isteyen kişilerin akıllarına takılan sorunlardan bir diğeri ise meme küçülme ve büyütme arasında ki farklar nelerdir. Meme küçültme ve büyütme de benzer teknikler kullanılır. Göğüsünüz dikleştirilirken sizin isteğiniz üzere yağlarda alınarak küçültmede yapılabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*