göğüs estetiği doktorları, göğüs büyütme operasyonu, göğüs büyütme ameliyatı

Bakırköy Göğüs Estetiği Doktorları

Augmentation mammaplasty diye de anılan göğüs büyütme ameliyatı daha dolgun göğüslere sahip olmak ya da doğum, kilo alıp vermeler sonucunda yaşanan görünüş bozukluklarını düzeltmek için meme protezi kullanarak yapılan estetik türüdür. Bakırköy Göğüs Estetiği Doktorları son derece başarılı ve alanında uzman doktor kadrosu sayesinde sizin hedeflediğiniz boyutlarda ya da görünüş açısından sizin istediğiniz şekilde yapacağından hiçbir şüpheniz olmasın.göğüs estetiği doktorları, göğüs büyütme operasyonu, göğüs büyütme ameliyatı

Genel olarak göğüs büyütme ameliyatları şu gerekçeler ile yapılmakta. Kadınların daha dolgun bir görünüm elde etmek istemeleri, genel görüntünün daha orantılı ve düzenli hale getirmek ve en önemlisi olan kendine güvenlerini arttırmak için doktorlarımıza başvurmaktadırlar. Göğüs Estetiği ameliyatına alınması sonucunda tekrar estetik yaptırmak istenirse tekrar ameliyata alınma gibi bir durumda söz konusu olabilir.

Yalnız kadınların göğüs büyütme ameliyatı göğüs dikleştirme ameliyatı ile aynı tutulmamalıdır. İkisi de farklı bir durum. Göğüs büyütmek göğüsün içine sizin seçtiğiniz boyutlarda ya da sizin olmasını istediğiniz ebatlarda bir protez koyularak doğal bir görünüm kazanması sağlanıyor. Dokununca bile sizin normal göğüsünüzden bir farkı olmayacaktır. Fakat göğüs dikleştirme ameliyatına gelecek olursak sizin göğüsünüze herhangi bir büyütme değil de sadece sizin göğüsünüze dikleştirme yapılır. Ama genelde kadınlar bu ikisini bir arada istedikleri için estetik cerrahlarımız size bu seçeneği de sunarak sizin hem göğüsünüzü büyütmeyi hem de büyüyen göğüsünüzü dik bir şekilde görünüm almasına olanak sağlıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*