Battleborn, Battleborn oyunu, Battleborn savaş oyunu

Battleborn

Gearbox Software tarafından geliştirilen oyunlardan olan Battleborn, 3 Mayıs 2016 tarihinde bizlerle buluşan oyunlardan biri. Çok farklı bir dünyada birbirinden farklı karakterler ile ilerleyen oyunda çoklu oyuncu seçeneği bulunuyor. Bunun yanında kişiyi oyuna çeken başarılı bir atmosferi var. Kendinizi hikayenin akışına kaptırırken bir yandan da çevrenizdeki kötülüklerle ve karakterlerle sürekli bir savaş içerisinde olabiliyorsunuz. Yıldızlar arası büyük bir kapışmayı konu alan oyunda hikaye bir anda ortaya çıkıyor ve bu sayede sizde arkadan gelen fon müziklerle birlikte havaya girebiliyorsunuz. Solus yıldızına savaş açmaya hazırlanan Jennerit İmparatorluğu ve Veralsi ırkına karşı Solus yıldızını koruyan bir savaşçı olabiliyorsunuz.

Battleborn’da Savaş Devam Ediyor!

Battleborn, Battleborn oyunu, Battleborn savaş oyunu
Oyun büyük bir savaş ortamını konu alırken tamamlanması gereken 8 farklı görev sunuyor. Solus yıldızını işgal eden güçlere karşı savaşmayı hedefleyen oyunda bir yandan da kendi tarafınıza yeni güçler katmaya çalışıyorsunuz. Battleborn savaş oyunu, temposu her zaman yüksek olan ve oyuna doymak isteyenlerin tercih edebileceği bir çalışma. Bu oyuna başladığınızda müzikler havaya girmenizi saplıyor ancak dur durak bilmeden de ilerlemek zorunda kalmanız oyunu daha da çekici bir hale getiriyor. Oyuna giriş yaptığınızda 5 farklı karakter karşınıza çıkıyor. Her karakterin kullandığı silahlar ve yöntemler farklı olduğu için farklı karakterler üzerinden de oyunu yaşayabilirsiniz.

Görsellikle Bütünleşmiş Oyun Deneyimi!

Battleborn, Battleborn oyunu, Battleborn savaş oyunuGörsel açıdan oldukça başarılı olan oyunda yakın menzilli ya da uzak menzilli bir şekilde savaşabiliyorsunuz. Strateji ve taktiksiz kolay kolay geçilemeyecek bir oyun olmasından dolayı da heyecanı doruklarda sunan Battleborn oyunu, bir süre sonra kendini tekrarlayan sahnelerin bulunmasından dolayı oyuncular tarafından sıkıcı bulunabiliyor. Haritalarının iki tane olması da beğenilmeyen bir durumken başarı puanınıza göre karakter alıyor olmanız da ilgi çekici bir durum oluyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*