davines balance neutralizer, davines balance kullanımı, davines balance nasıl kullanılır

Davines Balance Extra Delicate Neutralizer Nasıl kullanılır?

Birçok kadın kişisel bakımı konusunda oldukça hassastır ve düzenli olarak kuaförüne giderek güzel bir görünüm elde etmek ve mevcut tarzını korumak ister. Bu nedenle kuaförlerin özellikle saçlara yaptığı birçok uygulama vardır. Bu uygulamalar için en önemli husus ise verilen şeklin kalıcı olmasını sağlamaktır. Piyasada kalıcılığı sağlayan birçok ürün, kullanılan saçların daha çok yıpranmasına sebep olur. Örneğin perma yapılan bir saç birçok aşamadan geçer ve bu aşamalarda istenilen şeklin elde edilmesi için çeşitli kimyasallar kullanılmak zorundadır. Davines Balance Extra Delicate Neutralizer saçlarınıza yapılan perma uygulamasında ihtiyacınız olan sabitleyici etkiyi sizlere en sağlıklı şekilde sunmayı hedefleyen bir üründür. Bu losyonun içinde bulunan hidrojen peroxide ve beraberinde oksidasyon ajanlarının etkili bir çalışmasıyla kalıcı ve sağlıklı bir görüntüye ulaşılması sağlanır.davines balance neutralizer, davines balance kullanımı, davines balance nasıl kullanılır

Davines Balance Extra Delicate Neutralizer losyonunun kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle Authentic Cleansing Nectar arındırıcı şampuan ile saçlarınızı yıkayıp, bir havlu yardımıyla nemini iyice almalısınız. Daha sonra düşük sıcaklık ayarındaki fön makinasının yardımıyla saçlarınızı kurutup, perma işlemini uygulayın. Bu işlemden sonra saçınızdaki bigudileri çıkarmadan saçınıza durulama işlemini gerçekleştirin. Durulama işleminden sonra bigudilerin üzerine Davines Balance Extra Delicate Neutralizer losyonunuzu uygulayın. Uygulama bittikten sonra beklediğiniz 10 dakikanın sonunda sürdüğünüz losyon kurumaya başlayacaktır. Losyon kuruduktan sonra ikinci kez aynı uygulama tekrarlayın ve 10 dakika kadar tekrar bekleyin. Losyon ikinci kez kurduktan sonra saçlarınızı bol suyla güzelce durulayın. Bu işlemler esnasında ellerinize eldiven takmanız işlemlerin daha sağlıklı olmasını sağalacaktır.

Bu işlemleri doğru sırayla uyguladığınız takdirde, perma yaptığınız saçlarınızın istediğiniz gibi sabit bir şekle sahip olduğunu göreceksiniz. Davines Balance Extra Delicate Neutralizer, saçlarınızın köklerinden başlayarak uç kısımlarına kadar sabitleyici etkisini yayan güçlü bir formül içermektedir. Bu ürün sayesinde saçlarınızın sabitlenmesini sağladığınız gibi yumuşak, düzgün bir görünüm oluşacak aynı zamanda saçlarınızın korunmasını da sağlamış olacaksınız. Birçok sabitleyici etkisi olan ürünlere karşın Davines Balance Extra Delicate Neutralizer saçların doğal, parlak ve güçlü görünmesi sağlayacaktır. Perma işleminden sonra yapacağınız bu uygulama sayesinde saçlarınızı hiç olmadığı kadar natürel bulacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*