gülüş tasarımı yaptırma, gülüş estetiği yaptırma, gülüş tasarımı nasıl yapılır

Gülüşünüzü Gülüş Tasarımı İle Güzelleştirin

Gülmek, yüz kaslarımızın kasılması ile meydana gelen bir yüz ifadesi olmak ile birlikte dişlerimizin ve diş etlerimizin ön plana çıkmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple dişlerimiz ve diş etlerimiz de yüz ifademizin oluşmasında oldukça önemlidir. Dişlerimizin gerek yapısal görünümü olsun gerekse de rengi olsun insanın gülümsemesinde oldukça etkilidir. Dişlerinden rahatsız olan bir birey konuşurken de gülümserken de çekinir ve özgüvensiz olur. Birçok bireyin gülmekten kaçınmasında en büyük etken ağız ve diş sağlığı sorunlarından oluşan renk, kapanış ve şekil bozukluklarıdır. Tüm bu problemlerinizde kurtulmak diş estetiğinin yeni bir alanı olan gülüş tasarımı sayesinde artık çok kolay.gülüş tasarımı yaptırma, gülüş estetiği yaptırma, gülüş tasarımı nasıl yapılır

Gülüş ifadeniz artık çok daha güzel olacak

Son yıllarda diş estetiği yaptıran birçok kişinin şikayeti gülmekten çekinmesi ve ağız ve diş yapısını beğenmemesi gibi şikayetlerdir. Bu şikayetlerinizin son bulması için gülüşünüzü tekrar tasarlayacak olan bu diş estetiği sayesinde artık sağlıklı ve özgüvenli bir şekilde gülümseyebileceksiniz. Diş bozukluğu problemi yaşayan birçok kişinin tercih ettiği gülüş tasarımı yapılırken ise diş hekimleri uzmanları bazı noktalara dikkat ederek kişiler bu tasarımı yapmaktadırlar. Bu dikkat edilenler arasında ise; cinsiyetiniz, yüz hatlarınız, yaşınız, dişlerinizin rengi ve sıralanışı, diş etlerinizin, gülüşünüzün simetrisi ve dudaklarınız yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra gülüş dizaynı için yüzünüzün simetrisi ve geometrik şekli de oldukça önemli rol oynamaktadır.

Tedavi nasıl uygulanmaktadır?

Kişilerde yeni bir gülümseme yaratacak olan bu diş estetiği bilgisayar destekli tasarımlar sayesinde dişlerinize herhangi bir işlem uygulanmadan önce dahi uygulanacak olan işlem sonrasında size dişlerinizin işlem sonrasındaki görünümünü göstermektedir. Diş hekimleri tarafından gerçekleştirilen gülüş tasarımında öncelikle kişini ağız hijyeni ve diş eti sağlığı değerlendirilmektedir. Önce ağız içinde varsa eğer çürükler temizlenir. Gülümsediğinizde görünen diş etleri belirlenir ve diş eti simetrisi oluşturularak diş estetiğinin temeli oluşturulmaktadır. Sonrasında ise dişlerinizin en boy oranlarına ve görünen boyutlarına, dişlerinizin dokusuna, karakterine ve formlarına bakılarak yapısı incelenir. Son olarak gülüşünüz ile dişleriniz beraber incelenerek tedavisi yüz hatlarınız ve yaşınız da göz önünde tutularak tedavi gerçekleştirilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*