koltuk altından meme ameliyatı, meme ameliyatı yapımı

İzsiz Meme Ameliyatı Koltuk Altından Yapılabilir Mi?

Göğüste iz bırakmadan silikon ameliyatı için koltuk altı ameliyatını tercih edebilirisiniz. Koltuğun alt kısmında kalacak olan ameliyat izi memeyle bağlantısı olmayan bir çizgidedir. Deride katlanma sınırında olan izler zaten dışardan da fark edilmeyecektir. Göğse yakın mesafeden girilecek olan bölge koltuk altında deri kıvrımları arasında kalmaktadır. Ameliyattan sonra biraz rahatsız olabileceğiniz durumlar için hafif ölçekli ilaçlar ile ağrınızı kesebilirsiniz. Bununla kalmayarak tekrar dikiş aldırma gereği duymayacağınız operasyonlarda eriyebilen dikiş ipleri kullanılmaktadır. Vücut içinde deri ile uyumlu olan ameliyat bitiminde kullanılan kesik kapama ipleri kendiliğinden yok olacaktır.koltuk altından meme ameliyatı, meme ameliyatı yapımı

Derinin esnekliğinden faydalanarak yapılan operasyonlarda açılan silikon delikleri belli belirsiz kalmaktadır. Göğüs derisi doğuştan içi dolmasına uygun olarak yaratılmıştır. Sizin zaten olması gereken büyük göğüsleriniz için deri kendiliğinden esneyebildiği gibi ameliyatlar da bu esneklik avantajı kullanılmaktadır. Silikonlar oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Küçücük bir aralıktan dahi girebilecek kadar yumuşak ve kaygan olması göğüste fazla açı verilmeden girilmeye neden olmaktadır. İzsiz meme ameliyatı olarak geçen uygulama içinde altı ay süre gösterilerek iyileşme gerçekleşmektedir. Bir yıl sonucunda ortadan kalkacak olan izler kollarınızı rahatça kaldırabileceğiniz izsiz bir görünümle tekrar kullanmanızı sağlayacaktır. İyileşme süreci yapılan ince işçilikle daha hızlı olabilir.

Ameliyatlarda yara olmadan kendiliğinden iyileşme gerçekleşmesi gerçekten çağın tıp alanında attığı önemli projelerinden biridir. Her ameliyatta iz kalma riski yüksekken iz bırakmadan silikon ameliyatı böyle bir endişenin duyulmaması bayanları sevindirecek bir haberdir. Ayrıca göğüsler arasında yapılması gereken eşit dağılımı başta seçmiş olduğunuz seçenek ile kolaylıkla yaratılacaktır. Nedensiz olarak yanlış planlamalar doğrultusunda yaşanan bu üzücü olay silikon seçimlerinin yanında hekimin yapmış olduğu yanlış uygulamaları seçmesidir. Ameliyatlarda iz kalmaması için uğraşılırken bu denli yanlış hatanın yapılması iz kalıp kalmadığını umursamayan üzüntülü bir hastayı gösterecektir. Koltuk altı girişi ile tercih edeceğiniz her operasyon bu hataları yok edecek ve iz kalmamasında önemli rol oynayacaktır. Öncesi ve sonrası göreceğiniz fotolar içinde bu etkileri daha net görebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*