lamine diş tedavisi, lamine tedavisi nedir, lamine diş tedavisi yapımı

Lamine Diş Tedavisi Nasıl Yapılır?

Son yıllarda estetik diş operasyonlarına artan talep doğrultusunda uzmanlar tarafından yapılan çalışmalar ve yenilikler tüm hızıyla sürmektedir. Bu yeni uygulamalardan birisi de lamine diş tedavisidir. Bu tedavi yöntemiyle birlikte doğal diş en az şekilde hasar görerek bembeyaz ve parlak bir diş görüntüsü elde edilebilir. Latincede yaprak adı verilen lamine kelimesi bu uygulamada küçük lamine porselenlerinin az miktarda kazınmış olan dişin üstüne yapıştırılması anlamına gelir. Buna ek olarak, lamine diş tedavisi yönteminde lamine parçalarının düşme gibi bir riski söz konusu değildir. Geliştirilmiş son teknolojilerle yapılan yapıştırma işlemi bu garantiyi vermektedir.lamine diş tedavisi, lamine tedavisi nedir, lamine diş tedavisi yapımı

Öte yandan, diş etinde bulunan diş eti çekilmesi problemi yaşandığında lamine diş uygulamasını yaptırmak mümkün olmaz. Bunun dışında her türlü sorunda yaptırılabilen lamine diş uygulaması 2-3 seans kadar sürer ve diş hekiminin koltuğunda geçirilecek toplam süre yalnızca 30 dakikadır. Dişlerde başka bir problem yoksa 1 hafta gibi kısa bir sürede tamamlanabilecek olan lamine diş tedavisi kullanıcıların sağlıklı, beyaz ve doğal görünümlü dişlere sahip olmasını sağlamaktadır.

Lamine Diş Fiyatları

Yeni bir yöntem olan yöntem için belirlenen ücretin eski yöntemlere göre biraz daha pahalı olduğu söylenebilir. Eski yöntemlere göre daha çok ücret talep edilmesinin birçok nedeni vardır. Bu nedenler arasında, yapıştırılan lamine diş porselenlerinin yeni yapıştırma yöntemleriyle yapıldığından düşme ihtimalinin olmamasıdır. Kullanıcılara verilen bu garanti sayesinde kişilerin gönül rahatlığıyla yaptırabildiği uygulama temel anlamda dişlere çok daha güzel bir renk kazandırmayı amaçlar. Tedavi süreci çok kısadır ve eğer dişlerde başka bir problem yoksa lamine tedavisi yalnızca 1 hafta gibi bir sürede kolaylıkla tamamlanabilmektedir. Bunun yanı sıra, doğal diş dokusunun en az şekilde kazındığı bu yöntem milimetrik hesaplarla yapılan kazıma işlemi sonrası lamine diş porselenlerinin kazınan bölgeye yapıştırılmasıyla sonlandırılır. Herhangi bir iyileşme süreci yoktur, son seans bitiminden itibaren estetik ve doğal bir gülüşe sahip olunmaktadır. Bu nedenle, lamine diş fiyatları aranması önemlidir, fakat seçilecek olan diş hekiminin alanında uzman olmasına ve işlemi en iyi şekilde yapabilecek yetiye sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*