rinoplasti
501430826

Rinopilasti ve Kepçe Kulak Uygulamaları

Rinopilasti uygulamaları sayesinde burun şekli eğri veya büyük olan kişiler ile küçük burunlular, yepyeni ve dikkat çekici bir buruna kavuşabilmektedir. Estetik ameliyat türlerinden biri olan ve kişinin burun bölgesindeki kusurları yok ederek kusursuz bir buruna kavuşulmasını sağlayan rinopilasti uygulamaları sayesinde birçok kişi mutlu olmaktadır. Estetik burun ameliyatları geçiren pek çok kadın ve erkek bulunmaktadır.

rinoplasti

501430826

Genelde estetik amaçlı yapılan rinopilasti uygulamaları, doğuştan gelen burun problemleri, solunum sorunları veya burunda oluşan kaza veya çarpma neticesinde meydana gelen deformasyonları düzeltmek için de yapılmaktadır. Rinoplasti uygulamalarındaki başarı ölçütü, burnun yüz ile tam uyumlu hale getirilerek doğal burun şeklinin verilmesi ile değerlendirilmektedir. Başarılı bir burun ameliyatı geçiren birinin rahat nefes alması ve burnunun doğal olduğunun belli olması gerekmektedir. Rinoplasti gibi estetik uygulamalar sayesinde vücuttaki, özellikle yüz bölgesindeki kusurlar ortadan kaldırılarak kişiye yepyeni bir görünüm kazandırılmaktadır. Burun gibi kişiyi görüntüsüyle rahatsız eden bir başka organ ise kulaklardır. Kepçe kulak tabir edilen büyük veya şekli bozulmuş kulak kepçesinin düzgün bir şekle bürünmesini sağlamak için kepçe kulak estetiği yapılmaktadır.  Bu sayede kepçe kulaklara sahip olanların kulaklarından dolayı düştükleri komik durumlar veya kişinin kendi görüntüsünden rahatsız olması durumları ortadan kaldırılmaktadır. Kulaklarındaki şekil bozukluğunu gidermek isteyenler de estetik operasyonlardan biri olan kepçe kulak ameliyatı olarak kulak kusurlarından kurtulmaktadır. Oldukça yaygın şekilde yapılan rinopilasti yani burun estetiği ile kepçe kulak estetikleri sayesinde kişilerin yepyeni bir görünüm kazanmaları kolaylaşmaktadır.

Kepce Kulak Ameliyati

İnsanın dış görüntüsünde çok önemli yeri bulunan burun bölgesindeki kusurların veya kaza ve benzeri nedenlerle oluşan deformasyonların giderilmesi için rinopilasti uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır. Profesyonel ellerde yüzünüze çok yakışan ve doğal duran bir burun sahibi olabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*