Saç Ekimi Merak Ettikleriniz

Saç ekimi hakkında ,süreç öncesinde muhtemelen bir çok şeyi merak ediyorsunuz.Öncelikle saç ekimine karar vermeniz gerekiyor bir çok kişide saç ekimi öncesi süreçte bir takım önyargılar malesef oluşmakta özelikle etraf ne der baskısı çokca hisedilmektedir.

Şayet bu tür önyargıları yendigniz takdirde ilk olarak önem vereceginiz konu saç ekimi fiyatları ve saç ekimi merkezi yapatıracagınız merkez size bu konuda en büyü tavsiyemiz göreceksiniz konu hakkında uzman ve bu konuda birim açmış hasataneler konuya çok daha vakıf ve çok makul fiyatlarla saç ekimi operasyonunu gerçekleştiriyorlar.Günümüzde bir çok yer toplama elmanla bu işi yaptıgı için hem tecrübeleri az hemde fiyat olarak çok daha yüksek….
saç ekimi yaptıracak kişinin ilk aklına gelen sorular canım yanacak mı sonrasında nasıl bir görünüme kavuşacagım vs. bu sorulara en iyi yanıt veren size vaadler vermek yerine hertürlü olasılıgı örnekler göstererek sunun bir merkezde aramanızdır. fiyat konusuda en merak edilen cevaplar arasında yer alır. bu işlem önemli ve geri dömüşümü olmadığı için en güvenilir buldugunuz yerde yaptımanızda yarar vardır. Rakamım biraz yüksek olması kliniğin fiziki şartlerıyla ve ekibin tecrübesiyle oarntısından kaynaklanabileceği unutulmamalıdır.Saç ekiminin hangi yöntemle yapılacağı ise hekimin durumunuza göre vereceği karara bağlıdır.saç ekiminin kaç yaşından itibaren yapılacağıda en çok merak edilenler arasındadır. Fiziki gelişimini tamamlamış artık yeni saçları çıkmayan bunun yanında saç kaybınıda tamamlamış herkes saç nakli yaptırabilir.

 

Saç Ekimi Nasıl Yapılır ?

Saç ekimi Hakkında aklınıza takılan bütün sorulara yanıt vermeye çalıştıgımız portalımızda muhakak ki hazırlıgımız yazıların dışında görüş öneri ves orularınız olacaktır.Türkiye saç ekimi merkezi olarak her türlü sorularınızı yanıtlamak için birim oluşturdur.Sorularınız en geç bir kaç saat içinde yanıtlanacaktır.
saç ekimi ensenizin akra kısmında yer alan kökleri daha sağlan ve dökülme olasılıgı en az olan bölgeden alınan köklerle yapılmalıdır.buradan alınan mikro grefler tek tek ayrılarak işleme hazırlanır. bölgenin büyüklüğüne ve ekilecek kıl köklerinin sayısına göre işlem 6-8 saat sürebilir. Saç ekiminde fut ve fue olmak üzere iki yöntemden biri kullanılmaktadır. Her iki işlemde lokal anesteziyle yapılır ve kesinlikle ağrı duyulmaz. Ekim yapılacak alandaki saçlar kazınır.Alınan kıl kökleri özel bir mikroskop yardımıyla birli ikili üçlü gruplara ayrılır. Ekilen saçlar 3-5 ay arası uzamaya başlar ve tekrar dökülmez.Saç ekimi 4 kişilik bir ekip tarafından ve steril bir ortamda yapılmalıdır.Bu esnadaki uygulama mikrocerrahidir. Doğallığı sağlamanın bir yoluda ekilen saçların kendi saçlarınızla aynı yönde olmasıdır.Saç ekimi saçları dökülme aşamasını tamamlamış ve bazı sağlık sorunları olmayan herkese uygulanabilir. Kesin ve kalıcı bir yöntemdir en önemli unsur iyi bir klinik ve uzman ekiptir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*