Screen Recorder Uygulaması Künyesi

Rootsuz Video Kayıtları Screen Recorder ile çok kolay

Uygulama Yapımcısı : XimiSoft tarafından yapılmış bir uygulamadır.

Gereksinimler : 5.0 ve üzeri android işletim sistemine sahip bir cihazınızn olması gerekmektedir. Ayrıca Screen Recorder için 9,39MB’lık bir alanı ayırmanız gerekmektedir.screen recorder, screen recorder uygulaması, screen recorder nasıl kullanılır

Google Play Notları : Uygulama 50-100k arası indirme potansiyeline sahiptir. Kullanıcılarından 3,1 puan almıştır.

Daha öncede ekran videosu kayıt etme işini sağlayan mobizen uygulaması tanıtımını yapmıştık. Screen recorder isimli uygulama da yine aynı işe yaramaktadır. Fakat iki uyhulamanında birbirine karşı avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Ortak noktaları ise ücretsiz kullanılabiliyor olamasıdır.

Mobizen içeriğinde reklamlar ve Record By Mobizen gibi sağ altta filigran kullanılmasıdır. Mobizen Record by mobizen yazısını kaldırmak için belli bir ücret ödeyerek çözebilirsiniz. Avantajı ise daha düşük bir android cihaz ile çalışabiliyor olması.

Screen Recorder uygulaması aksine adsense reklamları video bittikten sonra açılıyor. Fakat kendi reklamlarını yapan herhangi bir filigrana ihtiyaç duyulmamıştır.

Video içeriklerinde çıkan Filigran simgesi amaca göre sizlere sıkıntı çıkarır yada çıkarmaz tamamen eldeki imkanlara göre sizin değerlendirmenize kalmış bir durumdur.

Screen Recorder Kullanımı Nasıldır?

Screen Recorder ile Daha Kaliteli Videolar

Screen Recorder ile Video Kayıtı haricinde Resim çeker, çektiğin videoları tekrar izler, video kalite ayaları yapabilirsin

Screen Recorder isimli uygulamayı indirip android cihazınıza kurduğunuzu farzedelim. Cihaz ekranınızdaki uygulama simgesine tıkladığınızda 5 farklı simge karşınıza gelecektir. Bu 5 farklı simge ne işe yarıyor elimizden geldiği kadar anlatalım.

Record ; seçeneğinde video kayıt için başlatıyorsunuz.

Capture seçeneğinden Screen Shoot (oyun içinde resim çekme) alabilirsiniz.

Review seçeneği ile çekmiş olduğunuz oyun içi video ve Resimleri tekrar görüntüleyebilirsiniz.

Setting kısımında çekeceğiniz video ile ilgili ayarları yaparsını. Örnek; video kalitesi ve face cam kullanımı olsunmu olmasınmı gibi.

Close seçeneğinde ise uygulamayı kapayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*