tesettürlü bayanlar, Tesettür elbise ile kombin edilebilecek takılar, tesettür elbiseler

Tesettür Elbiseler ile Hangi Takılar Takılabilir?

tesettürlü bayanlar, Tesettür elbise ile kombin edilebilecek takılar, tesettür elbiselerTakılar, özellikle bayanlar için vazgeçilmez aksesuarlardır. Her bayan gibi tesettürlü bayanlar da takı takmaktan hoşlanırlar. Tabii tesettürlü bayanların da takıları kullanırken doğru kombin yapmaları önemlidir.Tesettür elbise giyen tesettürlü bayanların öncelikle gündelik hayatta kullanabilecekleri takılardan bahsedelim. Tesettürlü bayanların takı kullanırken tesettürlü olmayan bayanlara göre daha dikkatli olmaları gerekmektedir.

Çünkü aşırıya kaçıldığında fazla dikkat çekici olunabilir. Örneğin, bir tunik ve bir pantolon giydiğinizde bu kıyafetleri bir yüzük ve kolye ile kombinleyebilirsiniz. Ya da Kolye ve bileklik kullanabilirsiniz. Takının özelliği sizin zevkinize kalmış bir durum yani altın ya da gümüş, hangisini istiyorsanız onu tercih edebilirsiniz. Ama elbette aşırıya kaçmamak kaydıyla… Tesettür elbise ile kombin edilebilecek takılar aslında nasıl bir yerde ve nasıl bir kıyafetle kullanmak istediğinize bağlıdır. Diyelim ki kendinize ait bir işletme kurdunuz ve buranıntesettürlü bayanlar, Tesettür elbise ile kombin edilebilecek takılar, tesettür elbiseler açılışı için bir kokteyl düzenleyeceksiniz. Bu durumda elbette abiye bir kıyafet giymeyi tercih edersiniz. Abiye bir tesettür kıyafetle kullanılabilecek en uygun takı, pırlanta olacaktır. Eğer taşlı takılar kullanmayı sevmiyorsanız beyaz altın da kullanabilirsiniz.Tesettür elbiseler arasında bayanların en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri de takım elbiselerdir. Takım elbiseyle kullanılabilecek en güzel takı ise broştur. Ceketin yakasına hoş bir broş iliştirmek şıklığınıza şıklık katacaktır. Ama broşu da takım elbiseyi de her zaman kullanmak çok uygun değildir.

Son yıllarda moda olan ve tesettürlü bayanlar tarafından günümüzde sıkça tercih edilen bir başka takı çeşidi de eşarp mıknatıslarıdır. Eşarp mıknatısları genellikle taşlı takılardır ve küçük takılar olduğu için her zaman kullanılabilecek niteliktedirler. Dolayısıyla işe giderken, gezmeye çıkarken, bir davete ya da düğüne giderken her zaman kullanabileceğiniz takılardan biri de eşarp mıknatısıdır.

Kısacası tesettür elbise giyen bayanların da istedikleri zaman istedikleri şekilde takı kullanmalarında bir sakınca yoktur, yeter ki nerede, nasıl takı kullanacağını bilsin…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*