tesettür giyim, tesettür giyim ürünleri, tesettür giyim ürünleri neler

Tuğba Venn tesettür giyim kıyafetleri arasında neler bulunmaktadır?

Tuğba Venn denince akla tesettür giyim gelmektedir ve Tuğba Venn  sektöründe öncü tesettür markalarıdır. Tuğba grup bünyesinde Tuğba, Nihan ve Venn olarak 1993 yılından beri gerek yurt içine, gerek ise yurt dışına ürün satışlarını hem kendi mağazalarından, hem de kendilerine ait olan internet sitesi üzerinden sürdürmektedirler.tesettür giyim, tesettür giyim ürünleri, tesettür giyim ürünleri neler

Tuğba Venn ürün yelpazesi çok geniş olan bir markadır ve tesettür giyim kıyafetleri arasında şunlar bulunmaktadır: Mantolar, kabanlar, pardösüler, kaplar, gömlekler, tunikler, eşarplar, şallar, etekler, pantolonlar, elbiseler, salopetler, etek ceket takımlar, tek ceketler, tulumlar temel ürün yelpazesinde olan ve internet sitelerinden çok özel indirimler ile alınabilecek olan ürünlerdir. Tüm bu ürünler Tuğba Venn markasının  ürünlerinde farklı kumaşlardan üretilmektedir. Sezonun trendi olan jean kumaşlar bu yıl gömlek ve tuniklerde karşımıza bolca çıkmaktadır. Üstelik Tuğba Venn markasında en küçük bedenden, en büyük bedene kadar tesettür giyim kıyafetleri bulunmaktadır.

Tuğba Venn tesettür giyim kıyafetlerinde yani Mantolar, kabanlar, pardösüler, kaplar, gömlekler, tunikler, eşarplar, şallar, etekler, pantolonlar, elbiseler, salopetler, etek ceket takımlar, tek ceketlerde moda takip edilmekte, modanın güncel kavramlarına uygun tasarımlar ve renkler kullanılmaktadır. Her ürün grubunda her yaşa, her döneme uygun olan birbirinden farklı onlarca tasarım vardır ve fiyatları son derece uygundur. Tesettür giyimi tercih eden kadınların mutlaka kendine uyacak olan ve kendi zevkine hitap edecek bir elbiseyi ya da ceketi Tuğba Venn tesettür giyim kıyafetlerinde bulması mümkündür. Eğer vintage ya da klasik tarzda tesettür giyim tarzından vazgeçmiyor iseniz modası asla geçmeyen klasik tesettür giyim kıyafetleri de Tuğba Venn kıyafetleri arasında mevcuttur yani özetle belirtmek gerekirse ürün yelpazesi geniş ve her yaşa,  her kesime, her zevke hitap edecek cinstendir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*